به متن اصلی بازگردید

موسسه فرهنگی روزبه

Go Search
موسسه فرهنگی روزبه
فارغ التحصیلان
کادر آموزشی
دبستان
دبیرستان دوره ۱
دبیرستان دوره ۲
آلبوم
  

مجتمع آموزشي روزبه در سال ۱۳۶۸ فعّاليّت خود را آغاز نمود. اين مجتمع كه به مناسبت بزرگداشت استاد رضا روزبه، نام اين آموزگار فداكار و پرتلاش را براي خود برگزيده است، با هدف ايجاد محيطي آموزشي براي تربيت و تعليم كودكان و دانش‌آموزان ايران اسلامي تاسيس گرديده است.
فلسفه و نگرش حاكم بر سياستگذاري‌ها و فعّاليّت‌هاي مجتمع، برنامه‌ريزي براي استفاده هرچه بيشتر و بهتر از دوران تحصيل دانش‌آموزان مي‌باشد. دوراني كه دانش‌آموز مناسب‌ترين شرايط جهت آموختن و شكل‌گيري قابليت‌ها و استعدادهاي خود را داراست. به همين منظور مديريت مجتمع از آغاز تاسيس تلاش داشته تا موجبات آموزش و فراگيري هرچه بيشتر و بهتر را براي دانش‌آموزان روزبه فراهم آورده و از اين دوران حساس و تاثيرگذار زندگي تك تك دانش‌آموزان خود جهت رشد و شكوفائي استعدادهاي ايشان استفاده نمايد.
بر اساس همين ديدگاه برنامه آموزشي در مجتمع روزبه به محتواي استاندارد و مدون اعلام شده از سوي وزارت آموزش و پرورش خلاصه نشده و در هر مقطع با در نظر گرفتن شرايط و سن دانش‌آموزان برنامه‌هاي مختلف آموزشي و پرورشي جهت تعميق معلومات و همچنين تعليم علوم، فنون و مهارت‌هاي مختلف كه احيانا در برنامه معمول آموزش كشور وجود ندارد پرداخته مي‌شود.

 اعلانات

در حال حاضر اعلانی برای نمایش وجود ندارد.
 
 

 موقعيت جغرافيايي

 دانش افزایی