به متن اصلی بازگردید

موسسه فرهنگی روزبه

Go Search
موسسه فرهنگی روزبه
فارغ التحصیلان
کادر آموزشی
دبستان
راهنمایی
دبیرستان
آلبوم
  

مجتمع آموزشي روزبه در سال 1368 فعّاليّت خود را آغاز نمود. اين مجتمع كه به مناسبت بزرگداشت استاد رضا روزبه، نام اين آموزگار فداكار و پرتلاش را براي خود برگزيده است، با هدف ايجاد محيطي آموزشي براي تربيت و تعليم كودكان و دانش‌آموزان ايران اسلامي تاسيس گرديده است.
فلسفه و نگرش حاكم بر سياستگزاري‌ها و فعّاليّت‌هاي مجتمع، برنامه‌ريزي براي استفاده هرچه بيشتر و بهتر از دوران تحصيل دانش‌آموزان مي‌باشد. دوراني كه دانش‌آموز مناسب‌ترين شرايط جهت آموختن و شكل‌گيري قابليت‌ها و استعدادهاي خود را داراست. به همين منظور مديريت مجتمع از آغاز تاسيس تلاش داشته تا موجبات آموزش و فراگيري هرچه بيشتر و بهتر را براي دانش‌آموزان روزبه فراهم آورده و از اين دوران حساس و تاثيرگذار زندگي تك تك دانش‌آموزان خود جهت رشد و شكوفائي استعدادهاي ايشان استفاده نمايد.
بر اساس همين ديدگاه برنامه آموزشي در مجتمع روزبه به محتوي استاندارد و مدون اعلام شده از سوي وزارت آموزش و پرورش خلاصه نشده و در هر مقطع با در نظر گرفتن شرايط و سن دانش‌آموزان برنامه‌هاي مختلف آموزشي و پرورشي جهت تعميق معلومات و همچنين تعليم علوم، فنون و مهارت‌هاي مختلف كه احيانا در برنامه معمول آموزش كشور وجود ندارد پرداخته مي‌شود.

 اعلانات

برنامه کلاس معارفی از صحیفه سجادیه در تابستان 95  
توسط Alireza Hoseinpour
 1395/6/23 04:15 ب.ظ
 
 
 

 امروز

 موقعيت جغرافيايي

 دانش افزایی